Kostka brukowa toruń uslugi brukarskie - beton dekoracyjny
Kostka brukowa Toruń
15 września, 2020
Kupujemy dom od developera -domy na sprzedaż toruń
Dom od developera
15 września, 2020
enova 365 wdrożenia oprogramowania dla firm program księgowy do produkcji

enova 365 wdrożenia oprogramowania dla firm program księgowy do produkcji

System enova365 to nowoczesny system ERP, który sprawi, że kierowanie firmą staje się jasne i kompleksowe. To interaktywne środowisko, wykorzystujące zbiorczą bazę danych, podzielone na moduły dopasowanych do potrzeb każdego rodzaju przedsiębiorstwa. Producentem systemu enova365 jest firma Soneta, która cieszy się ugruntowaną pozycją na polskim rynku, dzięki przeszło 20 letniemu doświadczeniu w branży i nowoczesności używanych rozwiązań technologicznych.

Co oznacza ERP?
System ERP czyli z angielskiego Enterprise Resource Planning to absolutnie responsywny system, składający się z modułów połączonych ze sobą stale, integrujących i ułatwiających planowanie zasobów firmy. Dostosowany do rozmiaru działalności, ze względu na możliwość wyboru modułów i zwiększenia ich ilości z uwagi na miarę potrzeb.

Jak system ERP działa na przedsiębiorstwo?

Środowisko ERP pozwala na kompleksowe kierowanie firmy, wspiera zarządzanie biznesem i przegląd danych. Obejmuje wszystkie pola działania, połączone z zarządzaniem finansami, księgowością, marketingiem, sprzedażą, zakupami, magazynem, produkcją, zapasami, serwisem czy projektami. Usprawnia dostęp pracowników do informacji, ale równolegle dba o ich bezpieczeństwo, funkcjonując w zgodzie z literą prawa, dostosowuje się do aktualizowanych przepisów.

Dla jakich firm przeznaczony jest system ERP?

System ERP enova365 sprawdzi się zarówno w przypadku dużych, średnich jak i małych firm. Niezależnie od tego, czy przedsiębiorstwo jest we wczesnej fazie rozwoju, czy ma utwierdzoną pozycję w branży, enova365 proponuje funkcjonalne trzy podstawowe pakiety modułów – srebrny, złoty lub platynowy, które w każdej chwili można rozszerzyć o kolejne moduły. Dzięki temu system ERP dostosowuje się do przedsiębiorstwa każdej wielkości.

W jaki sposób działa system ERP?

Chociaż moduły mogą pracować niezależnie, taka sama baza danych dla wszystkich zakupionych modułów, dostarczana przez firmę Soneta, pozwala na wdrażanie informacji osiągalnych dla wszystkich upoważnionych pracowników we wszelkich działach firmy, gdy ten tego potrzebuje. Używanie systemu pozwala na umieszczanie schematów systemów pracy, powierzanie obowiązków i uzupełnianie raportów i zestawień. Działa: gromadząc, przechowując i analizując dane, w taki sposób, by jak najwydajniej usprawnić krążenie danych i ułatwić możliwe procesy biznesowe. Ujednolicenie procesów usprawnia pracę, a automatyzacja czynności pomaga wyeliminować błędy ludzkie.

Dlaczego warto wybrać system enova365?
enova365 jest pierwszym w Polsce funkcjonalnym systemem, oferującym możliwość korzystania z systemu ERP, na urządzeniach zarówno stacjonarnych, jak i mobilnych. System jest także dostępny online oraz w chmurze, dzięki czemu firma korzysta z danych tam, gdzie tego potrzebuje.

Jak wprowadzić system ERP enova365?
Do wdrożenia systemu enova365 nie potrzeba specjalistycznej wiedzy IT. Przedsiębiorstwo ma możliwość spotkania z autoryzowanym partnerem, który poleci moduły, które będą najbardziej funkcjonalne dla firmy, a wraz z decyzją o korzystaniu z systemu, firma wdrażająca instaluje i konfiguruje wybrane moduły i aranżuje szkolenia z zakresu obsługi systemu dla wszystkich pracowników.

Możliwości licencjonowania

Zakup licencji

Wybór tego tradycyjnego rozwiązania oznacza, że przedsiębiorstwo zostaje dożywotnim właścicielem licencji. Ponadto w cenie zakupu uwzględnia się 12-miesięczną gwarancję. Licencja pozwala na stałe aktualizacje oprogramowania do kolejnych wersji. Taki układ usatysfakcjonuje tych, którzy wybierają zakupy na własność albo otrzymali leasing bądź dotację na wdrożenie systemu.

Abonament

Abonament umożliwia wynajęcie oprogramowania do korzystania wybranych modułów, w oparciu o miesięczne opłaty. Ta opcja została skonstruowana zwłaszcza dla średnich i małych firm z dynamiczną strukturą zatrudnienia.

System w chmurze

Oprogramowania w chmurze to kolejna oferta usługowa. W cenie miesięcznej opłaty mieści się wynajem modułów łącznie z serwerem w chmurze Microsoft Azure, backupami i aktualizacjami. Taki rodzaj licencjonowania wskazany jest dla firm, które nie planują inwestowania w zaplecze IT.

Największe korzyści wdrożenia systemu enova365

Korzystając z systemu enova365, przedsiębiorstwo zyskuje w głównej mierze wysokie bezpieczeństwo magazynowania danych. Funkcjonalność systemu wpływa na operatywne gospodarowanie czasem pracy, redukcje kosztów działalności i usunięcie ryzyka błędu. Z kolei przyspieszony wgląd do analiz biznesowych i wszelkich informacji, pozwala na pracę na najwyższym poziomie. Możliwość rozbudowy pakietu oraz skalowalność systemu oznacza, że system wzrasta wraz z firmą, a wszystko to w ramach dogodnego abonamentu. Enova365 stanie się najlepszym partnerem w biznesie.

enova365

Komentarze są wyłączone.