Autokary wycieczkowe – Koszty

JAk dbać o palce stóp skuteczna metoda na haluksy aparatu bunito duo
JAK PIELĘGNOWAĆ STOPY – Haluksy
Luty 18, 2019
Zabiegi stomatologiczne Toruń cennik
Zabiegi stomatologiczne Toruń
Sierpień 16, 2019
przewozy autokarowe Toruń wynajem autokarów cena

przewozy autokarowe Toruń wynajem autokarów cena

Współcześnie autokary charakteryzują się wysoką klasą, w stosunku do potrzeb klientów. Nowoczesne autokary wyposażone są w wiele dóbr wpływających na wygodę podróży.

Standardem nowoczesnych autokarów są ergonomiczne fotele, klimatyzacja i toaleta. W wielu przypadkach dostępny jest również barek oraz telewizor. Kolejnymi udogodnieniami są indywidualne nawiewy powietrza i oświetlenie, gniazdko, port USB oraz WiFi.

AUTOKAR W PODRÓŻY

Autokary obsługują w dużej mierze wycieczki krajowe i zagraniczne. Wiele z nich wiąże się z wielogodzinną jazdą, ze względu na to autokary projektuje się z myślą o pasażerach. Autokary w Polsce mają świetne dalekobieżne połączenia w kraju, a także kursy po Europie wschodniej oraz zachodniej. W trakcie dalekich tras urządzane są również postoje. Dzięki nim pasażerowie mogą na chwilę rozprostować nogi, wyjść, zaczerpnąć powietrza, udać się do toalety lub zjeść.

Aby zapewnić stu procentowy komfort w w podróży możliwa jest obecność pilota, który zatroszczy się o pasażerów, a w trakcie jazdy opowie o mijanych miejscach.

WYNAJEM AUTOKARÓW

Wycieczki zagraniczne czy krajowe to nie jedyne przeznaczenie autokarów. Przewoźnicy mają w swoich ofertach możliwość wynajmu autokaru na wyjątkową okazję. Jest to doskonałe rozwiązanie w potrzebie przetransportowania dużej liczby osób. Wynajem sprawdzi się w przypadku imprez okolicznościowych, takich jak wesela, czy wyjazdy integracyjne. Dużą popularnością cieszą się również przy organizacji wyjazdów służbowych. Wynajem autokaru to również dobry transport na kolonie, dla wycieczek szkolnych oraz na zawody sporotowe.

BEZPIECZNY AUTOKAR Z DOŚWIADCZONYM KIEROWCĄ

Najważniejszym aspektem, na który stawia wynajem autokarów jest bezpieczeństwo. Każdego roku utrzymuje się dbałość o stan techniczny, wszystkich pojazdów oraz planuje się inwestycje zakupu nowej floty autokarów. Utrzymanie stosunkowo nowych pojazdów gwarantuje przyjemność podróżowania.

Bardzo dużą zaletą jest to, że wynajem autokaru, to także wynajem kierowcy. Każdy z nich jest wysoko wykwalifikowanym pracownikiem, a ich umiejętności potwierdzają okresowe testy. Zasadnicze są również realizowane badania zdrowotne, zezwalające na wykonywanie pracy. Selekcję odpowiedniej kadry dogląda wyznaczony kierownik transportu. Oznacza to możliwość obsługi klientów na najwyższym poziomie, a wynajem autokaru, kojarzył się z wysoką jakością.

Aby podróż przebiegała bezpiecznie i sprawnie autokary posiadają wyznaczoną przepisami liczbę kierowców. W trakcie wymagających tras, kierowcy się zamieniają i troszczą się o własny wypoczynek, by móc w pełni świadomie kierować pojazdem. Doświadczenie pracowników przekłada się na dobrą orientację w terenie i wiedzę na temat zamiennych tras, co skutkuje bezproblemową podróżą.

Nowoczesna technologia oznacza też większą dostępność. To już nie tylko możliwość kupienia biletu, czy wynajmu autokaru online, ale również śledzenia autokarów za pomocą GPS. Co także jest czynnikiem wzniesienia bezpieczeństwa.

JAK WYNAJĄĆ ODPOWIEDNI AUTOKAR

?

Wybór autokaru powinien zależeć od charakteru wyjazdu, ilości godzin lub dni i liczby osób. Najdokładniejszym przelicznikiem jest ilość dostępnych miejsc. W przypadku autokarów wysokopokładowych ich ilość średnio wynosi od 32 do 64 miejsc. Autokar niskopokładowy posiada od 18 do 32 siedzeń. Oferowany jest także wynajem busów na wyjazdy z mniejszą liczbą pasażerów. Największe autokary piętrowe (od 70 do nawet 86 miejsc) jeżdżą zwykle w międzynarodowe trasy.

Należy także poznać stan techniczny pojazdu. Dokumenty związane z dopuszczeniem autobusu do jazdy, są ogólnodostępne. Nie zaszkodzi też rozeznać się, czy posiada wszelkie niezbędne elementy wyposażenia na przykład apteczkę i gaśnicę.

Pomocne mogą okazać się także opinie poprzednich klientów, zamieszczane w internecie.

CENA WYNAJĘCIA AUTOKARU

Analogicznie do wyboru autokaru, koszt za wynajem określa kilka czynników. Do rozmiaru autokaru trzeba dodać takie elementy jak ilość kilometrów, miejsce podstawienia autokaru, trasa z uwzględnieniem punktów noclegowych i czas pracy kierowcy. Trzeba pamiętać o zabezpieczeniu drobniejszych wydatków jak płatne parkingi czy opłaty za autostrady. Oczywiście można też liczyć na rabaty. W branży turystycznej najlepsze oferty dotyczą wyjazdów planowanych z wyprzedzeniem. Wczesna rezerwacja pomaga lepiej zaplanować podróż. Na promocje mogą też liczyć stali klienci. Wielokrotne korzystanie z usług tych samych firm, daje możliwość negocjacji cen.

Autokary Toruń

Komentarze są wyłączone.